Kalite Belgeleri

Kalite sürekliliğinin ve en az hatayla üretimin dünya standardını oluşturan ISO 9001:2008 kalite güvence belgesi BİLKAPEN PVC KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ'ne layık görülmüştür.

 

Bu ayrıcalığının arkasında yatan en önemli neden tüm BİLKAPEN personelinin 'kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti' prensibini uygulama çabalarıdır.
2001 yılında ISO 9001:2008 kalite güvence sistem belgesi alan BİLKAPEN; klasik kalite kontrol anlaşışından uzaklaşarak; üretimin her aşamasında kaliteyi güvence altına almak ilkesiyle hareket etmektedir.

 

Kalite uygunluğu; kalite laboratuarında yapılan son muayene ve deneyler ile kontrol edilmektedir. Profillerimiz, Kalite Kontrol Mühendislerimiz tarafından her yarım saatte bir kontrolü yapılıp, laboratuar ortamında dayanıklılık testlerine tabi tutulmaktadır.

 

ISO 9001:2008’ye göre ürünlerin standartlara uygunluğunun kontrolü için performans deneyleri yapılmaktadır. Performans deneyleri sırasında ürünlerin darbe, kaynak ve sıcaklık dayanımları incelenmektedir.

 

BİLKAPEN üretimde kalite yönetimini prensip edinmiştir. Her ürün grubu için son kontrol noktası olan laboratuar; ürünlerin piyasaya sevki için de son karar merciidir.

 

Tüm performans deneyleri yapılan ürünler “BİLKAPEN kalite güvence onayı” ile piyasaya sunulmaktadır.

 

Belgelerimize ait soldaki simgelere tıklayarak belgemizin büyütülmüş halini görebilirsiniz.

 

BİLgi ve KAlitenin birleştiği nokta.
BİLKA PVC PROFİL A.Ş.